Volejbalové debly Sklenařice 18-19. 7. 2020

https://fotolezec.rajce.idnes.cz/Volejbalove_debly_Sklenarice_18._-_19._7._2020/

Při tradičně bohaté účasti se vítězem 51. ročníku Sklenařických deblů v překrásném prostředí Krkonoš vytouženého vítězství v kategorii žen na 4. pokus (předtím výron kotníku, 4. místo a 2. místo) dočkala Magdaléna Nováková se svojí zkušenou a stále skvělou spoluhráčkou Gábinou Železnou, která byla navíc, zcela zaslouženě, vyhlášena i „rozdílovou hráčkou“. Vítězství těší o to více, že se tak stalo v repríze loňského finále proti vynikající domácí dvojici, Leoně a Heleně Neumannovým, která tentokrát obsadila „až“ 2. místo! Na 3. místě skončila na poslední chvíli sestavená dvojice Aneta Grycová s Bárou Horákovou, která dokázala velice nepříjemně potrápit oba finalisty. Zůčastnilo se 14 družstev.
V kategorii mužů bylo pořadí: 1. Lukáš Pudil, Jiří Vobr; 2. Jan Bajer, Pavel Nejedlý a 3. Tomáš German, Martin Beneš; 21 družstev.
V kategorii veteránů nad 40 let zvítězila dvojice Jiří Čermák s Mirkem Železným; 2. Aleš Čermák, Vlastimil Čermák a 3. Jaroslav Nechanický, Petr Adamec; 5 družstev.
V nedělních mixech obhájila prvenství z posledních let, podle očekávání, Leona Neumannová s Janem Bajerem; 2. Jana Vobrová, Jiří Vobr, 3. Zuzka Kučerová, Aleš Vitvar; celkem 9 družstev v 1. třídě + 15 družstev ve 2. třídě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *