Česká Lípa – aktuality

Vánoční turnaj 26. prosince 2023

V tradiční termín, 26.prosince 2023, se v tělocvičnách ZŠ Lada uskutečnil každoroční Vánoční turnaj rodinných dvojic. Jako každý rok jsme se na 2. svátek vánoční sešli ke společnému shození několika nechtěných gramů.
Letos se sešlo 19 párů. Každý pár odehrál, podle tzv. švýcarského turnajového systému, 5 utkání hraných na jeden set. Tento systém nakonec určil toto pořadí.

Cena Pepy VlasákaEma
PřípravkaKuba Š
 Inke
 Vojta
DélehrajícíTadeáš
 Fanda
 Urin

Na tomto místě obvykle píši, že výsledky nebyly důležité a že mnohem důležitější je že jsme se společně sešli a že se nikomu nepřihodilo žádné zranění.
Dnes toto, bohužel nemohu napsat. První dvě teze samozřejmě platí, ale bohužel došlo ke zranění kolene maminky Kuby, proto k přání všeho nejlepšího v příštím roce přeji navíc paní Viktorii brzké a úspěšné uzdraveni.

Petr Dobíhal

předseda OVS Česká Lípa

Volejbal TJ Jiskra Nový Bor

31. prosinec 2023  · 

Již tradičně se po vánočních svátcích v naší hale  TJ Jiskra Nový Bor, konalo „shazování kilogramů“ formou setkání volejbalových nadšenců.

Dopoledne proběhl turnaj v barevném minivolejbalu , kdy týmy tvořily nejmenší děti spolu s rodiči. Po krásných výkonech si všechny děti odnesly domů medaili i cenu. 

Odpoledne patřilo kategorii mladších a starších žáků/žákyň. Dohromady se seskládalo pět skvělých družstev, která si zahrála formou „každý s každým“, a na konci si opět všichni odnesli nějakou drobnost.

Hlavní událostí dne byl turnaj kadetů, juniorů a dospělých. Borští volejbaloví kamarádi se sjeli z celého okolí, např. z ČL, Doks, Chotovic, ale i z Ústí nad Labem a dokonce až z Prahy. Celkem se sešlo neuvěřitelných 69 ‚bláznů‘, kteří neváhali po náročných projedených dnech si přijít zasportovat. 

Bylo to pořadatelsky náročné uskutečnit turnaj pro jedenást týmů, ale nic co by náš tým trenérů nezvládl. Turnaj sice neplánovaně skončil až na druhý den v 01:30h , ale troufáme si říci, že všichni byli spokojeni a ještě k tomu přežili ve zdraví . Tímto moc děkujeme všem za účast a přízeň. 

____________________________________________

Závěrem bychom všem volejbalovým srdcařům chtěli popřát do nového roku hodně štěstí, zdraví a co nejvíce volejbalových zážitků.